„Chodź pomaluj mój świat”

„Chodź pomaluj mój świat”- muzyczne pożegnanie lata w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym 2018

„Chodź pomaluj mój świat”, „ Ale to już było”, „Tyle słońca w całym mieście” takimi i wielu innymi utworami żegnaliśmy lato w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Samostrzelu, które odbyło się 22 września o godzinie 15.00. Pani Dyrektor Bożena Ilnicka przywitała przybyłych gości, którymi byli: Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, dyrektor DPS w Nakle Ewa Kistowska, przedstawiciele Klubu Rotary oddział Bydgoszcz- Brda, sołtys Małocina Anna Spengel-Król, Michał Gacka, który zadbał o  oprawę muzyczną, właściciele cukierni w Sadkach Dorota i Mariusz Lewandowscy.

W czasie trwania uroczystości na gości i wychowanki czekał słodki poczęstunek oraz grill. Imprezę ozdobiły wiele różnorodnych konkursów, śpiewów oraz tańców. Podopieczne ośrodka chętnie brały w nich udział i świetnie się bawiły a konkurencje, które się pojawiły, były dobrą okazją do zgodnej współpracy w grupie.

Podczas spotkania zaprezentowano nowe wyposażenie pracowni gastronomicznej zakupione w ramach projektu: „Nowoczesna szkoła zawodowa- najlepszym wyborem” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.