Radzionków – Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w singlu i deblu

W dniach 24 i 25 kwietnia w Radzionkowie jak co roku odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w singlu i deblu. Wyjazd odbył się w ramach realizacji projektu na zajęcia pozalekcyjne Fabryka kreatywności finansowanego ze środków Powiatu Nakielskiego.  W zawodach wzięła udział nasza reprezentacja w składzie: J. Czekalewska, W. Adamska i D. Wachek. Nasze dziewczęta wygrały we wszystkich konkurencjach. Zresztą nie poraz pierwszy. Mistrzynią w grze singlowej została W. Adamska, a wspólnie z J. Czekalewską zajęły pierwsze miejsce w grze deblowej. Równocześnie nasze wychowanki wygrały w konkurencji drużynowej zgarniając puchar za 1 miejsce. Gratulujemy i zapraszamy do treningów w następnym roku szkolnym.